Kathrine Kressmann Taylor: Adresát neznámý
Kathrine Kressmann Taylor: Adresát neznámý

Max Eisenstein a Martin Schulse jsou obchodní partneři a také nejlepší přátelé. Oba pocházejí z Německa, ale po první světové válce se vydali za štěstím za oceán a dobře udělali.


Jaap Robben: Birk
Jaap Robben: Birk

Malý ostrov ztracený nejspíš někde v Severním, Baltském nebo Norském moři. Tři domy, jeden z nich opuštěný, čtyři lidé. Máma Dora, táta Birk, devítiletý Mikael a jediný soused, postarší rybář Karl.


Hillary Jordanová: Bahnitá pole
Hillary Jordanová: Bahnitá pole

Už to vypadá, že Laura Fairbairnová zůstane starou pannou. Pak jí ale náhle vstoupí do života sebejistý a cílevědomý Henry McAllan, začne se jí dvořit, a než se Laura naděje, je z ní šťastně vdaná paní McAllanová se dvěma půvabnými jižanskými dceruškami po boku.


Foto: campinglovers.wordpress.com
Jáchym Topol: Citlivý člověk

Potulný komediant a bývalý disident Táta putuje se svou ženou-alkoholičkou Soňou a dvěma synky světem a užívá si svobodný kočovný život od štace ke štaci. Jenže po euforii z otevřených hranic a sjednocené Evropy začíná pomalu přituhovat a starý kontinent se mění. Po vypuknutí uprchlické krize naráží rodina na nové závory a úředníky, pro něž je nějaká svoboda pohybu jen na obtíž.


Strana 1 z 2

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2020 Příběhy knih | admin