Cameron Diaz: Longevity Book
Cameron Diaz: Longevity Book

Cameron Diaz: Longevity Book

Jedna z nejkrásnějších hereček Hollywoodu posledních dvaceti let napsala knihu o tom, jak stárnout. Pokud ale čekáte nějaké zázračné recepty, pomocí nichž spolu s božskou Cameron zastavíte plynutí času, jste na omylu.


Hvězda filmů Něco na té Mary je, Charlieho andílci či Zkažená úča nic takového na stránkách své knihy nenabízí. Naopak otevřeně přiznává, že stárnutí je neodvratný proces, jemuž nikdo z nás neunikne, velice detailně však dále rozebírá, jak jej můžeme zpomalit, a jak si jej dokonce můžeme užít. A buďte si jistí, že její tajemství rozhodně nespočívá v šikovnějších rukou kalifornských plastických chirurgů, výživnějších botoxových injekcích nebo rafinovanějších antiagingových terapiích, tedy v prostředcích, k nimž se tak rády upínají její kolegyně z filmové branže.
Po bestselleru Body Book, v němž před čtyřmi lety naučila miliony žen po celém světě, jak se starat o své tělo, spojila Cameron Diaz i tentokrát síly s vynikající autorkou a editorkou Sandrou Bark a nutno říci, že se tenhle tvůrčí tandem výborně doplňuje. Cameron je silná v návodech, jak správně jíst, hýbat se, odpočívat a zvládat stres, Sandra zase do knihy vnáší nejnovější vědecké poznatky získané přímo od kapacit v jednotlivých vědních oborech (medicína, psychologie, biologie či historie). Jedním z důkazů, že na tvrzeních a radách Cameron Diaz nejspíš něco bude, jsou i působivé černobílé fotografie elegantně rámující jednotlivé části publikace, na nichž herečka i ve svých pětačtyřiceti letech vypadá opravdu krásně.
Vydává JOTA, doporučená cena: 448 Kč

O autorce

Cameron Diaz (nar. 30. srpna 1972 v San Diegu)
Patří k nejžádanějším americkým herečkám současnosti, byla již čtyřikrát nominována na ocenění Zlatý glóbus. V mládí se věnovala modelingu a jako filmová herečka debutovala v jednadvaceti letech. Od té doby hrála v téměř padesáti filmech a mezi její nejúspěšnější filmové tituly patří např. Maska, Něco na té Mary je, Svatba mého nejlepšího přítele, Charlieho andílci či Zkažená úča. Angažuje se v projektech týkajících se ochrany životního prostředí, práva na vzdělání a rovnoprávnosti žen. Vyrostla v jižní Kalifornii a momentálně žije střídavě v Los Angeles a New Yorku.

LongevityBook book


  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
© 2021 Příběhy knih | admin